Маломасляные вимикачі
Маломасляные вимикачі (горшкові) отримали широке поширення в закритих (ЗРП) та відкритих (ВРП) розподільних пристроях всіх напруг.
Масло в цих вимикачах в основному служить дугогасящей середовищем і тільки частково ізоляцією між розімкнутими контактами. Ізоляція струмоведучих частин одна від одної і від заземлених конструкцій здійснюється порцеляною або іншими твердими ізолюючими матеріалами. Контакти вимикачів для внутрішньої установки знаходяться в сталевому бачку (горщику), звідси збереглося назва вимикачів «горшкові». Маломасляные вимикачі напругою 35 кВ і вище мають фарфоровий корпус. Найширше застосування мають вимикачі 6-10 кВ підвісного типу. У цих вимикачах корпус кріпиться на фарфорових ізоляторах до загальної рамі для всіх трьох полюсів. У кожному полюсі передбачений один розрив контактів і дугогасна камера.
Маломасляные вимикачі (горшкові) отримали широке поширення в закритих (ЗРП) та відкритих (ВРП) розподільних пристроях всіх напруг.
Масло в цих вимикачах в основному служить дугогасящей середовищем і тільки частково ізоляцією між розімкнутими контактами. Ізоляція струмоведучих частин одна від одної і від заземлених конструкцій здійснюється порцеляною або іншими твердими ізолюючими матеріалами. Контакти вимикачів для внутрішньої установки знаходяться в сталевому бачку (горщику), звідси збереглося назва вимикачів «горшкові». Маломасляные вимикачі напругою 35 кВ і вище мають фарфоровий корпус. Найширше застосування мають вимикачі 6—10 кВ підвісного типу. У цих вимикачах корпус кріпиться на фарфорових ізоляторах до загальної рамі для всіх трьох полюсів. У кожному полюсі передбачений один розрив контактів і дугогасна камера.